Montaż sytemu nawadniania

Montaż systemu nawadniania można wykonać samodzielnie, wykorzystując rury, złączki, zraszacze, trójniki i inne elementy dostępne w sklepach ogrodniczych lub też powierzyć to zadanie specjalistom, którzy sprawnie i prawidłowo zamontują system nawadniania ogrodu, trawnika czy innego terenu zieleni.

Dobrze zamontowany system nawadniania to gwarancja odpowiedniego dawkowania wody dla roślin, a dla osób korzystających z tego technicznego dobrodziejstwa, więcej okazji do wypoczynku na łonie natury.

Oczywiście należy pamiętać, żeby montaż systemu nawadniania zorganizować przed posadzeniem roślin albo w okresie zimowym, gdyż wiąż się to z robotami ziemnymi. Istotne jest, aby taki system nawadniania też dobrze przetestować i sprawdzić jego szczelności, aby potem nie było problemów z ciśnieniem i marnotrawieniem wody. Najlepiej też, aby w centralnym miejscu systemu nawadniania znajdowało się ujęcie wody.

Zespół zraszaczy z odpowiednio zaprogramowanym sterowaniem sprawi, że w Państwa ogrodzie, będzie zawsze zielono.  W takim przypadku warto zaufać fachowcom od nawadniania, którzy udzielą też gwarancji na wykonaną pracę. Koszt zaprojektowania i montażu systemu nawadniania jest zawsze ustalany indywidualnie i zależy od takich czynników jak wielkość i ukształtowanie terenu oraz cen materiałów użytych do jego wykonania.

Łysomice 87-148
ul. Toruńska 3
k/Torunia
Tel. 606 499 721
Tel. 56 678 32 37
Fax: 56 678 32 37
e-mail: ogrody.wenderlich@gmail.com