Nawadnianie ogrodu

nawadnianie

Nawadnianie ogrodu

jest niezbędne dla jego prawidłowego funkcjonowania. Naturalnym sposobem nawadniania ogrodu czy trawnika jest zastosowanie konewki lub węża ogrodowego.  Dziś jednak nawadnianie ogrodu możemy w pełni zautomatyzować. Dzięki temu rośliny otrzymają odpowiednią ilość wody, a Państwo będą mieli więcej czasu na inne prace w ogrodzie lub błogie lenistwo.

Projekt i montaż sytemu nawadniana ogrodu czy innych terenów zielonych powinny zostać wykonywane przez osoby wykwalifikowane. Należy pamiętać, aby woda dostarczana do roślin miała do przebycia jak najkrótszą drogę. Dzięki temu będzie płynęła pod odpowiednim ciśnieniem oraz będzie mogła być równomiernie rozprowadzona wśród roślinności. Na tym właśnie polega nawadnianie ogrodu, aby woda mogła dotrzeć w odpowiedniej ilości do roślin, które jej najbardziej potrzebują.

Na początku tworzenia ogrodów, realizację i montaż systemów nawadniania zlecaliśmy innym firmom. Z czasem jednak, widząc jak ważną rolę dla roślin pełni woda (a każda roślina ma na nią inne zapotrzebowanie), wykorzystując w pełni swoją wiedzę ogrodniczą postanowiliśmy pójść o krok dalej. Wyspecjalizowaliśmy się w montażu oraz w całorocznym serwisie systemów nawadniania, opierając się na najnowszych rozwiązaniach w tej dziedzinie.

Naszą firmę charakteryzuje solidność i dokładność wykonywanych przez nas prac. Ze względu na to, że jesteśmy również wyspecjalizowani w tworzeniu ogrodów, nasz montaż systemu nawadniania przebiega w sposób szybki i sprawny.

Każdy system nawadniania ogrodu jest wykonywany przez nas w oparciu o technologie i sprzęt do nawadniania renomowanych firm, jak: Rainbird, Hunter, Toro, Irittiol, itd.nawadnianie

Nasi pracownicy są w pełni wykwalifikowani oraz regularnie wzbogacają swoją wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach potwierdzonych odpowiednimi certyfikatami.

Oddając ogród z automatycznym systemem nawadniania jesteśmy spokojni i w pełni zrealizowani, dając Pańswtu jednocześnie 1-roczną gwarancję na rośliny w nim się znajdujące.

 

Z poważaniem,     
Wojciech i Łukasz     
Wenderlich

Łysomice 87-148
ul. Toruńska 3
k/Torunia
Tel. 606 499 721
Tel. 56 678 32 37
Fax: 56 678 32 37
e-mail: ogrody.wenderlich@gmail.com